Rezerwacja

Kociaka

 

 

Warunki rezerwacji kociaka w Hodowli Catsparadise*PL

 

Wszystkie kocięta opuszczające nasz dom posiadają pełny pięciopokoleniowy rodowód wystawiony przez WCF oddział w PZF I SHK gdzie zarejestrowana jest nasza Hodowla.Nie sprzedajemy kociąt BEZ RODOWODU !

 

Kocięta opuszczają Nasz dom po ukończeniu 12 tygodni życia. Są wtedy dwukrotnie zaszczepione na choroby zakaźne ( z zachowaniem kwarantanny) oraz trzykrotnie odrobaczone ( z zachowaniem kwarantanny) oczywiście posiadają książeczkę zdrowia potwierdzającą wykonanie szczepień i odrobaczeń.

Czas 12 tygodni spędzony w hodowli jest kociakowi niezbędny do prawidłowego funkcjonowania w domu razem z ludźmi.W tym czasie uczy się czystości ( korzystania z kuwety oraz drapaka ), samodzielności ( po tym czasie jego jedynym pożywieniem jest sucha karma i mięso ) ,współistnienia w jednym domu razem z ludźmi ,dzieckiem i innymi zwierzętami więc są prawidłowo zsocjalizowane i jest im dużo łatwiej zaklimatyzować się wnowym środowisku po przeprowadzce.

Dużą uwagę przykładamy do przyzwyczajenia kociaków do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych takich jak czesanie ,obcinanie pazurków, czyszczenie uszu czy przemywanie oczu aby nowy właściciel nie miał problemów przy pielęgnacji kotka.

 

Mamy duże doświadczenie w odchowywaniu małych kotów Brytyjskich i Syberyjskich  zawsze staramy się aby nasze maluszki były doskonale przygotowane do zmiany domu i życia w rodzinie z ludźmi.

Cena za kociaka "na kolanka" czyli z przeznaczeniem do kastarcji/sterylizacji - BEZ PRAWA DO HODOLWI I ROZMNAŻANIA wynosi od 3000 do 3500zł .

Cena kociaka z przeznaczeniem do hodwli w Polsce 5000 - 6000 , cena kociaka za granicę 1400euro - 1600euro

Nowy właściciel będzie miał obowiązek wykastrowania bądź wysterylizowania swojego kociaka w przeciągu 6 miesięcy licząc od daty zakupu kota.

Dowód przeprowadzenia tego zabiegu Nabywca obowiązany jest przesłać mailowo bądź pocztą na adres Hodowcy.Istnieje możliwośc aby kociak został wykastrowany/wysterylizowany już w Hodowli.

Po przejściu szczepień i serii odrobaczeń tj. w 12 tygodniu życia możliwe jest wykonanie kstracji/sterylizacji na życzenie nowego właściciela i wtedy należy doliczyć do ceny za kociaka koszt zabiegu.

W pzrypadku kiedy nowy włsciciel decyduje się na kociaka już po zabiegu kastracji/sterylizacji to czas odbioru maluszka szacuję na 13-14 tygodni w zależności od szybkości gojenia się rany po zabiegu-

Nowy właściciel odbiera kociaczka w pełni zagojonego.

Cena kociaka z przeznaczeniem do Hodowli i Rozmnażania ustalana jest indywidualnie.

 

W celu rezerwacji wybranego kociaka w naszej Hodowli (oczywiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym) należy wpłacić kwotę 500zł  -  700zł na moje konto : Katarzyna Węgorzewska mBank 87 1140 2004 0000 3902 7907 7153

numer BIC BREXPLPWMBK

  . W tytule przelewu proszę wpisać swoje Nazwisko i imię rezerwowanego kociaczka. W momencie wpływu zaliczki na moje konto wybrany kociak jest zarezerwowany co zostaje odnotowane na stronie Hodowli w zakałdce "mamy kocieta ".

Do nowego właściciela drogą mailową wysyłamy regularnie zdjęcia rosnącego kociaka z opisem postępów w rozwoju.

Data odbioru kociaka moze ulec zmianie jeżeli np. po szczepieniu wybrany kociak będzie miał odczyn poszczepienny lub w jaki kolwiek inny sposób zareaguje na szczepienie bądź odrobaczenie - co oczywiście ma prawo się wydażyć. ,Wtedy czas między szczepienieami się wydłuży i o terminie odbioru maluszka zadecyduje lekarz weterynarii który opiekuje się naszymi zwierzętami.Najważniejszą dla nas rzeczą jest dopilnowanie aby maluszek na czas odbioru przez nowego właściciela był w 100% zdrowy i zabezpieczony szczepieniami ponieważ przeprowadzka do nowego domu i zmiana otoczenia oraz rozłąka ze wszystkim co do tej pory kociak znał i uznawał za swój dom jest dla maluszka ogromnym stresem i przeżyciem co wiąże się ze spadkiem odporności więc staramy się aby na ten ciężki czas maluszek był maksymalnie zabezpieczony.

 

 

 

Prosimy o przemyślane rezerwacje. Zaliczka wpłacona celem rezerwacji wybranego kociaczka w przypadku rezygnacji z rezerwacji nie podlega zwrotowi.